فراخوان ها


 • ساماندهی و بهره برداری اصولی از پارکینگ پارک سلامت    ( تاریخ انقضا : )

  شهرداری سبزوار در نظر دارد نسبت به ساماندهی و بهره برداری اصولی از پارکینگ پارک سلامت در ضلع شمال ،شرق و جنوب به صورت مشارکتی به شرح ذیل اقدام نماید .

  ۱- هزینه های آماده سازی و هزینه های جاری اعم از نیروی انسانی ،خرید سیستم های مورد نیاز و استهلاک لوازم (کلیه هزینه های اولیه و دوران مشارکت ) برعهده شریک می باشد .

  ۲- سیستم اخذ هزینه پارکینگ و نرخ پارک همان سیستم و نرخ داخل شهر می باشد .

  ۳-سهم شهرداری از درآمد ناخالص پارکبان حداقل ۲۵% و درپایان دوره مشارکت کلیه  تاسیسات و تجهیزات منصوب (غیر منقول ) به صورت رایگان متعلق به شهرداری می باشد.

  ۴- مدت ساماندهی از زمان عقد قرار داد حداکثر ۳ماه و مدت بهره برداری حداکثر تا پایان سال ۱۳۹۶ می باشد.

  متقاضیان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به امور قراردادها وواحد مشارکتهای شهرداری مراجعه و یا با شماره تلفن های ۴۴۲۲۲۲۲۲-۴۴۲۴۱۷۸۱-۴۴۲۳۶۲۰۳-۰۵۱ تماس حاصل فرمایند

  ضمنا مهلت تحویل پیشنهاد ها به دبیر خانه شهرداری تا پایان وقت اداری روز پنج شنبه مورخ ۹۳/۰۷/۱۷ می باشد . پیشنهادهای واصله روز شنبه مورخ ۱۳۹۳/۰۷/۱۹ ساعت ۱۰

  صبح بازگشایی می گردد .

 • مشارکت در ساخت و بهره برداری مجموعه تعویض پلاک    ( تاریخ انقضا : )
  • شهرداری سبزوار در راستای ارائه خدمات هر چه بیشتر به شهروندان و بهسازی محیط شهری در چهارچوب ضوابط و مقررات موجود در نظر دارد نسبت به مشارکت در ساخت و بهره برداری مجموعه تعویض پلاک در ضلع جنوب شهر به شرح ذیل اقدام نماید:

   آورده شهرداری:

   ۱-عرصه مجموعه

   ۲-مجوز و احداث و بهره برداری

   آورده شریک:

   ۱-هزینه های اجرا و تکمیل و تجهیز و بهره برداری از مجموعه

   شهرداری سبزوار از کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی واجد شرایط که تمایل به مشارکت در این پروژه دارند دعوت می نماید برای برای کسب اطلاعات تکمیلی و اخذ فرم شرکت در فراخوان با در دست داشتن مدارک شناسایی به ادرس سبزوار- خیابان ۲۴ متری انقلاب- جنب کتابخانه ناوی سازمان میادین و فراورده های کشاورزی شهرداری سبزوار مراجعه و پیشنهادات خود را ارائه فرمایند.

   آخرین مهلت شرکت در فراخوان ۹۳/۷/۸ —-شماره تماس ۴۴۲۳۳۵۳۷ -۰۵۱

 • ساخت و بهره برداری کارگاه تولید سنگ پلیمری    ( تاریخ انقضا : )

  شهرداری سبزوار در راستای ارائه خدمات هر چه بیشتر به شهروندان و بهسازی محیط شهری در چهارچوب ضوابط و مقررات موجود در نظر دارد نسبت به مشارکت در ساخت و بهره برداری کارگاه تولید سنگ پلیمری در مجموعه پارک موتوری شهرداری به شرح ذیل اقدام نماید:

  آورده شهرداری:

  ۱-مساحت ۵۶۲ مترمربع سوله مسقف

  ۲-امتیاز آب، برق

  آورده شریک:

  ۱-هزینه های اجرا و تکمیل و تجهیز و بهره برداری از کارگاه

  ۲-هزینه بهره برداری از امتیازات آب، برق، تاسیسات برقی، مکانیکی و نیروی انسانی

  ۳-هزینه های مربوط به تهیه مواد اولیه تا تولید قطعات بتنی مورد نیاز مجموعه

  ۴-اجاره بهای عرصه و اعیان کارگاه

  شهرداری سبزوار از کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی واجد شرایط که تمایل به مشارکت در این پروژه دارند دعوت می نماید برای برای کسب اطلاعات تکمیلی و اخذ فرم شرکت در فراخوان با در دست داشتن مدارک شناسایی به ادرس سبزوار- خیابان سهراب- سهراب ۳- پلاک ۱۸ دفتر سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی شهرداری سبزوار مراجعه و پیشنهادات خود را ارائه فرمایند.

  آخرین مهلت شرکت در فراخوان ۵ روز پس از چاپ دوم این آگهی می باشد. شماره های تماس ۴۴۲۳۶۲۰۳ -۰۵۱و ۴۴۲۲۹۳۲۵-۰۵۱

 • 

  دفتر سرمایه گذاری و مشارکتهای مردمی شهرداری سبزوار با هدف و استراتژی جلب و جذب سرمایه و مشارکت در عمران و توسعه شهر بنا گذاشته شد و اکنون به رغم جوان و نوپا بودن آن یکی از بنیادهای تحول شهری است که بصورت نیروی محرکه مهمی در تغییرات داخلی شهرعمل می کند . این دفتر با به جریان انداختن سرمایه های پنهان و شناسایی اراضی بلا استفاده و یا بافتهای فرسوده در نواحی مختلف شهری و توزیع عادلانه ثروت و خدمت در سطح شهر موجب باز  زنده سازی فرمولوژی شهر می گردد و این امر به آهنگ تغییرات از نظر کمی و کیفی افزوده و موجب حیات شهر شده است.

  آخرین اخبار شهرداری سبزوار