وب سایت دفتر سرمایه گذاری و مشارکت های شهرداری سبزوار | درخواست همکاری و ارسال ایده
ContentImages_78275-150x90

اولین جلسه شورای سرمایه گذاری

اولین جلسه شورای سرمایه گذاری شهرستان صبح امروز۹۴/۶/۱۷ در محل دفتر سرمایه گذاری شهرستان با حضور نماینده محترم مجلس شورا اسلامی و فرماندار،شهرداری، اعضای شورای اسلامی شهر و اعضای شورای سرمایه گذاری شهرستان سبزوار برگزار گردید.

your empty board

مسابقه طراحی (( برج های مسکونی ))

مهندس داورزنی رییس اداره ی امور اقتصادی و سرمایه گذاری شهرداری سبزوار اعلام داشت : درآینده نزدیک مسابقه طراحی ساخت پلان لنداسکیپ ( برج های مسکونی ) واقع در بلوار کشاورز برگزار میگردد. لازم بذکر است جوایز ارزنده ای برای این مسابقه در نظر گرفته شده که اطلاع بیشتر متعاقبا اعلام خواهد شد.

30523t

بزودی ایجاد مرکز تعویض پلاک در سبزوار

مرکز تعویض پلاک یکی از نیازهای مبرم شهری در روزگار حاضر است در بسیاری شهرها دفاتر تعویض پلاک فعالند و تنها می توانند موتور سیکلت و خودروهای سواری شخصی را در هنگام نقل و انتقال تعویض پلاک نمایند اما مرکز تعویض پلاک طبق مقررات موسسه رهگشا قادر خواهد بود درنقل و انتقال خودروهای سنگین ووسایط نقلیه عمومی همچون اتوبوس و تاکسی اقدام به تعویض پلاک نمایند . پیگیری های شهرداری سبزوار و مدیر عامل سابق و حاضر سازمان میادین شهری نهایتا به ثمر نشست و قرارداد ایجاد تعویض پلاک در سبزوار با موسسه رهگشا به امضاء رسید . بر اساس این قرار داد دیگر شهروندان سبزواری و شهرهای مجاور برای تعویض پلاک خودوری سنگین یا عمومی خود لازم نیست رنج سفر تا مشهد مقدس را تحمل نمایند و می توانند با مراجعه به این مرکز اقدام به تعویض پلاک خودروی خود نمایند . دفتر سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی نیز با همکاری سازمان میادین برای احداث مرکز تعویض پلاک ، مشارکت بخش خصوصی را جذب و از طریق فراخوان عمومی با سرمایه گذار حقیقی عقد قرار داد نموده است . پیش بینی میشود این مرکز حداکثر تا ابتدای پاییز سال آینده به بهره برداری رسد . C2010-534 ۱Z0-605

سازه-فضایی-و-سوله-05_247

آیا ساخت سایت نمایشگاهی پیشرفت فیزیکی داشته است ؟

پروِژه ساخت نمایشگاه میان مدت در ضلع غربی ترمینال شهر پس از اخذ مصوبه شورای اسلامی شهر ٰ تایید مصوبه در کمیته انطباق فرمانداری محترم شهرستان و انعقاد و امضا قرارداد در عرصه ای به مساحت ده هزار متر مربع با زیر بنای ۴۶۰۰ متر مربع و با بکارگیری سازه فوق سبک گوی و لوله پس از طی مراحل طراحی و تولید سازه به مرحله پی کنی و اجرای ستون در محل سایت رسیده است . مدیر عامل شرکت آفتاب شرق ؛ سرمایه گذار پروژه دراین خصوص اظهار داشت : در صورت مساعد بودن هوا و عدم بروز مشکلات غیر مترقبه طبق توافق انجام شده در متن قرارداد می توانیم از نمایشگاه به طور کامل بهره برداری نماییم . شرکت آفتاب شرق تمام توان خود را برای اعتلای دیار سربداران مصروف خواهد داشت . ۹۲۰-۵۰۳ ۰۹۰-۰۷۸دفتر سرمایه گذاری و مشارکتهای مردمی شهرداری سبزوار با هدف و استراتژی جلب و جذب سرمایه و مشارکت در عمران و توسعه شهر بنا گذاشته شد و اکنون به رغم جوان و نوپا بودن آن یکی از بنیادهای تحول شهری است که بصورت نیروی محرکه مهمی در تغییرات داخلی شهرعمل می کند . این دفتر با به جریان انداختن سرمایه های پنهان و شناسایی اراضی بلا استفاده و یا بافتهای فرسوده در نواحی مختلف شهری و توزیع عادلانه ثروت و خدمت در سطح شهر موجب باز  زنده سازی فرمولوژی شهر می گردد و این امر به آهنگ تغییرات از نظر کمی و کیفی افزوده و موجب حیات شهر شده است.

آخرین اخبار شهرداری سبزوار