بزودی ایجاد مرکز تعویض پلاک در سبزوار

بازگشت ۲۷ آبان ۱۳۹۳ 30523t

مرکز تعویض پلاک یکی از نیازهای مبرم شهری در روزگار حاضر است در بسیاری شهرها دفاتر تعویض پلاک فعالند و تنها می توانند موتور سیکلت و خودروهای سواری شخصی را در هنگام نقل و انتقال تعویض پلاک نمایند اما مرکز تعویض پلاک طبق مقررات موسسه رهگشا قادر خواهد بود درنقل و انتقال خودروهای سنگین ووسایط نقلیه عمومی همچون اتوبوس و تاکسی اقدام به تعویض پلاک نمایند .
پیگیری های شهرداری سبزوار و مدیر عامل سابق و حاضر سازمان میادین شهری نهایتا به ثمر نشست و قرارداد ایجاد تعویض پلاک در سبزوار با موسسه رهگشا به امضاء رسید . بر اساس این قرار داد دیگر شهروندان سبزواری و شهرهای مجاور برای تعویض پلاک خودوری سنگین یا عمومی خود لازم نیست رنج سفر تا مشهد مقدس را تحمل نمایند و می توانند با مراجعه به این مرکز اقدام به تعویض پلاک خودروی خود نمایند .
دفتر سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی نیز با همکاری سازمان میادین برای احداث مرکز تعویض پلاک ، مشارکت بخش خصوصی را جذب و از طریق فراخوان عمومی با سرمایه گذار حقیقی عقد قرار داد نموده است .
پیش بینی میشود این مرکز حداکثر تا ابتدای پاییز سال آینده به بهره برداری رسد .
C2010-534
۱Z0-605دفتر سرمایه گذاری و مشارکتهای مردمی شهرداری سبزوار با هدف و استراتژی جلب و جذب سرمایه و مشارکت در عمران و توسعه شهر بنا گذاشته شد و اکنون به رغم جوان و نوپا بودن آن یکی از بنیادهای تحول شهری است که بصورت نیروی محرکه مهمی در تغییرات داخلی شهرعمل می کند . این دفتر با به جریان انداختن سرمایه های پنهان و شناسایی اراضی بلا استفاده و یا بافتهای فرسوده در نواحی مختلف شهری و توزیع عادلانه ثروت و خدمت در سطح شهر موجب باز  زنده سازی فرمولوژی شهر می گردد و این امر به آهنگ تغییرات از نظر کمی و کیفی افزوده و موجب حیات شهر شده است.

آخرین اخبار شهرداری سبزوار