آیا ساخت سایت نمایشگاهی پیشرفت فیزیکی داشته است ؟

بازگشت ۲۷ آبان ۱۳۹۳ سازه-فضایی-و-سوله-05_247

پروِژه ساخت نمایشگاه میان مدت در ضلع غربی ترمینال شهر پس از اخذ مصوبه شورای اسلامی شهر ٰ تایید مصوبه در کمیته انطباق فرمانداری محترم شهرستان و انعقاد و امضا قرارداد در عرصه ای به مساحت ده هزار متر مربع با زیر بنای ۴۶۰۰ متر مربع و با بکارگیری سازه فوق سبک گوی و لوله پس از طی مراحل طراحی و تولید سازه به مرحله پی کنی و اجرای ستون در محل سایت رسیده است .
مدیر عامل شرکت آفتاب شرق ؛ سرمایه گذار پروژه دراین خصوص اظهار داشت : در صورت مساعد بودن هوا و عدم بروز مشکلات غیر مترقبه طبق توافق انجام شده در متن قرارداد می توانیم از نمایشگاه به طور کامل بهره برداری نماییم . شرکت آفتاب شرق تمام توان خود را برای اعتلای دیار سربداران مصروف خواهد داشت .
۹۲۰-۵۰۳
۰۹۰-۰۷۸دفتر سرمایه گذاری و مشارکتهای مردمی شهرداری سبزوار با هدف و استراتژی جلب و جذب سرمایه و مشارکت در عمران و توسعه شهر بنا گذاشته شد و اکنون به رغم جوان و نوپا بودن آن یکی از بنیادهای تحول شهری است که بصورت نیروی محرکه مهمی در تغییرات داخلی شهرعمل می کند . این دفتر با به جریان انداختن سرمایه های پنهان و شناسایی اراضی بلا استفاده و یا بافتهای فرسوده در نواحی مختلف شهری و توزیع عادلانه ثروت و خدمت در سطح شهر موجب باز  زنده سازی فرمولوژی شهر می گردد و این امر به آهنگ تغییرات از نظر کمی و کیفی افزوده و موجب حیات شهر شده است.

آخرین اخبار شهرداری سبزوار